Įdomaus supratimo didinimas

  • 30.00 EUR €
  • Publikavimo data: 2018/05/02

SUŽINOKITE APIE KITUS DAUGIAU, NEGU ŽINO JIE PATYS, IR VISADA BŪKITE ARČIAUSIAI PERGALĖS!

Gimimo valandą išsidėsčiusios planetos davė savybių, būdo bruožų, impulsų elgesiui ir mąstymui, kurių galbūt nežinote. Analizė atskleidžia, ką keisti, kad labiau sektųsi, arba kur pradėtų sektis. Tai lyg nauja pažintis su savimi, šeimos nariais, pažįstamais - sužinosite, kodėl jie taip reaguoja, elgiasi, koks geriausias būdas susitarti.

IŠVENGSITE streso, ginčų, tuščių lūkesčių namie, darbe, santykiuose.
* Suprasite, ar žmogus tinkamas konkrečioms pareigoms - kaip reaguos į iššūkius dalyvauti versle, svarbiame projekte, kitus pasiūlymus, kaip sieks rezultatų. Sužinosite, kodėl vadovas, kolega ar konkurentas reaguoja ir elgiasi būtent taip.
*Su šia diagrama-analize (reikalinga tiksli pilna data, laikas, vardas, vietovė, teksto bus 3-4 lapai) gaunate DOVANŲ - dar 2 asmenų bei 1 poros santykių ypatybės šeimoje, tinkamumas santuokai, jų suderinamumas.

Užsakymas telefonu ir el.paštu. Apmokėti 30Eur į PayPal sąskaitą merginai.kavos@gmail.com (būtinai parašykite pilną datą, tikslų vardą, vietą ir laiką), arba į banko sąskaitą.

Telefonas: +37062418321

Palikite komentarą

Susiję skelbimai

  • Grozio salonas Kaune

    Grozio salonas Kaune

    Paslaugos Kaunas 2018/11/22 Pasitarti su pardavėju

    Grozio salonas Kaune! Manikiūristės, plataus profilio kirpėjos, visažistės, kosmetologė! Mes pasistengsime išpildyti visus norus ir pateisinti lūkesčius. Laukiame Jūsų! Savanorių prospektas 312, Kaunas Tel. pasiteiravimui: (8-670) 31302 Sekite mus ir...