Įdomaus supratimo didinimas

  • 30.00 EUR €
  • Publikavimo data: 2018/05/02

SUŽINOKITE APIE KITUS DAUGIAU, NEGU ŽINO JIE PATYS, IR VISADA BŪKITE ARČIAUSIAI PERGALĖS!

Gimimo valandą išsidėsčiusios planetos davė savybių, būdo bruožų, impulsų elgesiui ir mąstymui, kurių galbūt nežinote. Analizė atskleidžia, ką keisti, kad labiau sektųsi, arba kur pradėtų sektis. Tai lyg nauja pažintis su savimi, šeimos nariais, pažįstamais - sužinosite, kodėl jie taip reaguoja, elgiasi, koks geriausias būdas susitarti.

IŠVENGSITE streso, ginčų, tuščių lūkesčių namie, darbe, santykiuose.
* Suprasite, ar žmogus tinkamas konkrečioms pareigoms - kaip reaguos į iššūkius dalyvauti versle, svarbiame projekte, kitus pasiūlymus, kaip sieks rezultatų. Sužinosite, kodėl vadovas, kolega ar konkurentas reaguoja ir elgiasi būtent taip.
*Su šia diagrama-analize (reikalinga tiksli pilna data, laikas, vardas, vietovė, teksto bus 3-4 lapai) gaunate DOVANŲ - dar 2 asmenų bei 1 poros santykių ypatybės šeimoje, tinkamumas santuokai, jų suderinamumas.

Užsakymas telefonu ir el.paštu. Apmokėti 30Eur į PayPal sąskaitą merginai.kavos@gmail.com (būtinai parašykite pilną datą, tikslų vardą, vietą ir laiką), arba į banko sąskaitą.

Telefonas: +37062418321

Palikite komentarą

Susiję skelbimai

  • Išvažiuojamieji Banketai‎, Furšetai, Vestuvės, Gimtadieniai

    Išvažiuojamieji Banketai‎, Furšetai, Vestuvės, Gimtadieniai

    Paslaugos 2018/04/24 20.00 EUR €

    Organizuojame įvairaus pobūdžio šventes. Visada siekiame išgauti harmoningą skonį ir puikią išvaizdą. Sudarysime išskirtinį meniu, paruošime maistą Jūsų banketui, furšetui ir aptarnausime šventę. Kainą suderinsime pagal Jūsų finansines galimybes. Atv...